fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
03.02.2021

Ruszają zapisy na kursy przygotowawcze z matematyki i języka angielskiego!

03.02.2021

Ruszają zapisy na kursy przygotowawcze z matematyki i języka angielskiego!

Kurs English for Academic Purposes to idealny sposób, by zapoznać się z profesjolanym podejściem Akademeia High School do nauki. Kurs w formie online przeznaczony jest dla uczniów w wieku od 12 do 15 lat. W tygodniu przewidziano dwie lekcje po 1,5 godziny każda.

Kurs prowadzony jest przez zespół doświadczonych nauczycieli języka angielskiego i został dostosowany do trybu nauczania zdalnego. Jest też idealnym kursem przygotowawczym dla uczniów rozważających ubieganie się o przyjęcie do Akademeia High School w pełnym wymiarze godzin.

Czas trwania: 8 tygodni
Start: 24 lutego
Środy i piątki 16.30-18.00 (online)
Koszt: 2 400 zł

Kurs podstawowy – wymagany poziom językowy B1.
Kurs zaawansowany – wymagany poziom językowy B2.

REJESTRACJA

Kurs przygotowawczy z matematyki ma na celu zapewnienie niezbędnych podstaw do swobodnego przyswajania wiedzy matematycznej w Akademeia High School. Kurs w formie online przeznaczony jest dla uczniów w wieku od 12 do 15 lat. W tygodniu przewidziano dwie lekcje po 1,5 godziny każda.

Kurs prowadzony jest przez zespół doświadczonych nauczycieli matematyki i został dostosowany do trybu nauczania zdalnego. Jest też idealnym kursem przygotowawczym dla uczniów rozważających ubieganie się o przyjęcie do Akademeia High School w pełnym wymiarze godzin.

Czas trwania: 8 tygodni
Start: 22 lutego
Poniedziałki i wtorki 16.30-18.00 (online)
Koszt: 2 400 zł

REJESTRACJA

 

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+