Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

03.02.2017

Slavs and Tatars w Centrum Sztuki Współczesnej

03.02.2017

Slavs and Tatars w Centrum Sztuki Współczesnej

W ramach tzw “zajęć wzbogacających” wybraliśmy się z naszymi uczniami na wystawę prac grupy Slavs and Tatars pod tytułem USTA USTA, zorganizowaną przez Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.

To pierwsza wystawa, która prezentuje ich wszystkie dotychczasowe prace. “Prace artystów – od rzeźb po wykłady performatywne, od instalacji po publikacje – wywracają tradycyjne hierarchie rozumienia, widzenia i słuchania” (www.cws.art.pl). Musimy przyznać, że było to intrygujące i inspirujące doświadczenie.