Wróć
30.03.2023

Sports Department radzi: jak pozostać w formie podczas kwarantanny

30.03.2023

Sports Department radzi: jak pozostać w formie podczas kwarantanny

Zgodnie z decyzją polskiego rządu od 12 marca nasza szkoła jest zamknięta do odwołania, a wszystkie zajęcia odbywają się online. W tym trudnym okresie ruch jest więc szczególnie istotny, ponieważ pomaga zachować ciało i umysł w dobrej kondycji. Jak to zrobić, nie wychodząc z domu? 

Nasi trenerzy ze Sports Department – Edyta Czerwonka i Maciej Domoradzki – przygotowali kilka prostych ćwiczeń, które każdy może wykonać w swoim pokoju bez użycia specjalistycznego sprzętu. Wystarczy odrobina chęci i kilkanaście minut dziennie. Polecamy wszystkim, nie tylko naszym uczniom i nauczycielom!

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +