fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
18.03.2020

Sports Department radzi: jak pozostać w formie podczas kwarantanny

18.03.2020

Sports Department radzi: jak pozostać w formie podczas kwarantanny

Zgodnie z decyzją polskiego rządu od 12 marca nasza szkoła jest zamknięta do odwołania, a wszystkie zajęcia odbywają się online. W tym trudnym okresie ruch jest więc szczególnie istotny, ponieważ pomaga zachować ciało i umysł w dobrej kondycji. Jak to zrobić, nie wychodząc z domu? 

Nasi trenerzy ze Sports Department – Edyta Czerwonka i Maciej Domoradzki – przygotowali kilka prostych ćwiczeń, które każdy może wykonać w swoim pokoju bez użycia specjalistycznego sprzętu. Wystarczy odrobina chęci i kilkanaście minut dziennie. Polecamy wszystkim, nie tylko naszym uczniom i nauczycielom!

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+