Wróć
05.06.2023

Sport w AHS

05.06.2023

Sport w AHS

Tą wczesną wiosną nasi uczniowie byli aktywni, uprawiali różne sporty, uczestniczyli w zajęciach pozalekcyjnych i brali udział w zawodach sportowych.

Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń:

Siatkówka, AHS vs TBS
Uczniowie AHS, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, spotkali się w tym miesiącu z uczniami z TBS na meczach w naszej szkole. Po emocjonującej rywalizacji wyniki końcowe były następujące – 2:1 dla naszych chłopców i 0:2 dla naszych dziewczyn. Sportowcy z AHS zaprezentowali fantastyczną postawę sportową i ducha walki. Gratulacje dla zawodników oraz trenerki Edyty za dobrze wykonaną pracę.

Badminton
Drużyna badmintona AHS, w składzie Yunsik, Grzegorz i Mateusz, wzięła udział w Warszawskich Zawodach Badmintona. Jako reprezentanci Wilanowa wygrali mecze z drużynami z Żoliborza i Wesołej. Choć to nie wystarczyło, aby dostać się do finału, musimy przyznać, że nasi sportowcy grali z wielkim zaangażowaniem i bardzo dobrze reprezentowali naszą szkołę. Gratulacje!

Łyżwiarstwo
W ramach programu WF jedna z naszych grup Year 10 wzięła udział w lekcji jazdy na łyżwach. Uczniowie pojechali do Figlowiska na Ursynowie. Pracując nad nowymi umiejętnościami łyżwiarskimi i rywalizując w krótkich wyścigach, aktywnie spędzili razem czas.

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +