Wróć
07.12.2022

Spotkanie online z reżyserem Janem Komasą

07.12.2022

Spotkanie online z reżyserem Janem Komasą

3 grudnia w naszej szkole odbyło się internetowe spotkanie z polskim reżyserem Janem Komasą, autorem nominowanego do Oscara filmu „Boże Ciało”. Spotkanie było niezwykle interesujące, a Jan Komasa opowiedział naszym uczniom o swoich początkach jako reżyser, źródłach inspiracji i procesie powstawania filmu. Większość pytań, które pojawiły się na spotkaniu, pochodziła bezpośrednio od naszych uczniów.

Dziękujemy Janowi Komasie za przybycie, wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz naszej uczennicy Jagnie Schmude z Year 12 za poprowadzenie całego spotkania.

Online meeting with Jan Komasa

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +