fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
03.12.2020

Spotkanie online z reżyserem Janem Komasą

03.12.2020

Spotkanie online z reżyserem Janem Komasą

3 grudnia w naszej szkole odbyło się internetowe spotkanie z polskim reżyserem Janem Komasą, autorem nominowanego do Oscara filmu „Boże Ciało”. Spotkanie było niezwykle interesujące, a Jan Komasa opowiedział naszym uczniom o swoich początkach jako reżyser, źródłach inspiracji i procesie powstawania filmu. Większość pytań, które pojawiły się na spotkaniu, pochodziła bezpośrednio od naszych uczniów.

Dziękujemy Janowi Komasie za przybycie, wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz naszej uczennicy Jagnie Schmude z Year 12 za poprowadzenie całego spotkania.

Online meeting with Jan Komasa

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+