Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

03.11.2020

03.11.2020

Spotkanie z przedstawicielami brytyjskich uniwersytetów

Dzisiejsze Assembly naszych uczniów było poświęcone spotkaniu z przedstawicielami brytyjskich uniwersytetów.

Nasi goście reprezentujący uniwersytety takie jak London School of Economics and Political Science, King’s College London, Imperial College London i University College London, podzielili się m.in. przydatnymi informacjami i wskazówkami na temat swoich szkół, procesu składania wniosków, oraz życia na kampusie.

Serdeczne podziękowania dla naszych gości i uczestników!