Wróć
07.12.2022

„Stając się Beksińskim”

07.12.2022

„Stając się Beksińskim”

„Stając się Beksińskim”: spotkanie z Andrzejem Sewerynem odbyło się w poniedziałek, 18 marca o godz. 18:00 w naszej szkole.

To był dla nasz zaszczyt i wielka przyjemność gościć Pana Seweryna w naszym liceum. Wywiad przeprowadziła Anna Tryc-Bromley, Fine Arts & Visual Culture Teacher w Akademeia High School.

Andrzej Seweryn, aktor, reżyser, obecnie dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie; odtwórca roli Zdzisława Beksińskiego w filmie „Ostatnia rodzina”.

Wydarzenie było otwarte dla naszych uczniów, ich rodzin oraz przyjaciół, dla naszej kadry oraz pracowników.
calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +