Wspieramy zdolnych uczniów. Przyjmujemy zgłoszenia do Programu Stypendialnego. Dowiedz się więcej.

“Stając się Beksińskim”

“Stając się Beksińskim”

“Stając się Beksińskim”: spotkanie z Andrzejem Sewerynem odbędzie się w poniedziałek, 18 marca o godz. 18:00 w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszym wyjątkowym gościem: Andrzejem Sewerynem, dyrektorem Teatru Polskiego w Warszawie, odtwórcą roli Zdzisława Beksińskiego w filmie „Ostatnia rodzina”.

Wydarzenie jest otwarte dla naszych uczniów, ich rodzin oraz przyjaciół, dla naszej kadry oraz pracowników. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku polskim.