Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę 19 października o godz. 9:45! Zarejestruj się.

“Stając się Beksińskim”

“Stając się Beksińskim”

“Stając się Beksińskim”: spotkanie z Andrzejem Sewerynem odbyło się w poniedziałek, 18 marca o godz. 18:00 w naszej szkole.

To był dla nasz zaszczyt i wielka przyjemność gościć Pana Seweryna w naszym liceum. Wywiad przeprowadziła Anna Tryc-Bromley, Fine Arts & Visual Culture Teacher w Akademeia High School.

Andrzej Seweryn, aktor, reżyser, obecnie dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie; odtwórca roli Zdzisława Beksińskiego w filmie „Ostatnia rodzina”.

Wydarzenie było otwarte dla naszych uczniów, ich rodzin oraz przyjaciół, dla naszej kadry oraz pracowników.