Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required.

29.10.2021

Wybory 2021

29.10.2021

Wybory 2021

Czekamy na wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego 2021!

Chwytliwe slogany, inspirujące manifesty i plakaty na korytarzach –  to znak, że zbliżają się kolejne wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Wszystkie głosy zostały już oddane i obecnie czekamy na ogłoszenie wyników, kiedy to również poznamy nowego Przewodniczącego/ Przewodniczącą i Zastępcę Samorządu.

Samorząd Uczniowski reprezentuje wszystkich uczniów i przyczynia się do wprowadzania nowych rozwiązań, tak aby naszym uczniom żyło się w AHS  coraz lepiej i wszyscy byli na swój sposób zaangażowani w społeczność szkolną.

Presidential Election 2021

• Akademeia students