Wróć
09.06.2023

Panel z zaproszonymi przedstawicielami prestiżowych amerykańskich uniwersytetów

09.06.2023

Panel z zaproszonymi przedstawicielami prestiżowych amerykańskich uniwersytetów

Tej jesieni zaprosiliśmy siedem prestiżowych uniwersytetów ze Stanów Zjednoczonych do dyskusji panelowej na temat wyboru ścieżki akademickiej. Przedstawiciele z American University, Brown University, Carnegie Mellon University, New York University, Northwestern University, the University of Chicago oraz Vassar College podzielili się istotnymi informacjami na temat swojej oferty edukacyjnej i wyczerpująco odpowiedzieli na wszystkie zapytania naszych uczniów.

Po sesji ogólnej, uczniowie AHS mieli możliwość wziąć udział w mniejszych sesjach Q and A z danymi uniwersytetami, moderowanych przez naszych uczniów.

Aleksy, tegoroczny maturzysta, tak podsumował spotkanie: „Panel dyskusyjny z Carnegie Mellon University, który moderowałem, był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Miałem możliwość porozmawiać z osobą, która będzie czytać moją aplikację oraz osobiście ją poznać. To ułatwiło proces przygotowania tej konkretnej aplikacji, ponieważ dowiedziałem się z pierwszej ręki, czego uczelnia oczekuje od swoich kandydatów.”

To spotkanie to dobry przykład jednego z wielu wydarzeń, zaplanowanych w tym roku, w celu wsparcia uczniów w decyzjach związanych z wyborem ich dalszej ścieżki akademickiej.

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +