fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
11.01.2021

Stypendium artystyczne 2021 – aplikuj do 28 lutego!

11.01.2021

Stypendium artystyczne 2021 – aplikuj do 28 lutego!

Stypendialny konkurs artystyczny jest otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności artystyczne i rozważają studiowanie na kierunkach artystycznych w przyszłości. Naszym celem jest kształcenie młodych artystów – zainteresowanych sztuką plastyczną, przyszłych projektantów, architektów i twórców. Stypendium obejmuje całkowite lub częściowe pokrycie kosztów nauki w naszym liceum.

Uczelnie, na które dostali się nasi stypendialni absolwenci:

  • Ruskin School of Art, Oxford University
  • Architecture, University of Cambridge
  • Parsons School of Design, New York
  • The Bartlett School of Architecture, University College London

Więcej o stypendiach TUTAJ.

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+