fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
18.12.2019

Świąteczny koncert w Akademeia High School

18.12.2019

Świąteczny koncert w Akademeia High School

Kiedy widzisz uczniów i nauczycieli śpiewających kolędy wspólnie na scenie, budynek naszej szkoły zbudowany z biszkoptu i ptasiego mleczka i mnóstwo iskierek (nie tylko w oczach!) – to wiesz, że Święta Bożego Narodzenia są tuż tuż!

Tegoroczny Świąteczny Koncert miał miejsce we wtorek 17 grudnia. Jednocześnie nasi uczniowie razem z Fundacją Herosi prowadzili sprzedaż świątecznych kartek, a cały zysk zostanie przekazany na cele charytatywne.

To był wspaniały wieczór! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i życzymy wesołych świąt!

 

Wieczór świąteczny

 • Akademeia High School Christmas concert
 • Akademeia High School Christmas dinner
 • Akademeia High School Christmas dinner
 • Akademeia High School Christmas concert
 • Akademeia High School Christmas concert
 • Akademeia High School Christmas concert
 • Akademeia High School Christmas show
 • Akademeia High School Christmas concert
 • Akademeia High School Christmas concert
 • Akademeia High School Christmas concert
 • Akademeia High School Christmas concert
 • Akademeia High School Christmas concert
 • Akademeia High School Christmas show
 • Akademeia High School Christmas bake sale
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+