Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę 11 stycznia o godz. 9:45! Zarejestruj się.

18.12.2019

Świąteczny koncert w Akademeia High School

18.12.2019

Świąteczny koncert w Akademeia High School

Kiedy widzisz uczniów i nauczycieli śpiewających kolędy wspólnie na scenie, budynek naszej szkoły zbudowany z biszkoptu i ptasiego mleczka i mnóstwo iskierek (nie tylko w oczach!) – to wiesz, że Święta Bożego Narodzenia są tuż tuż!

Tegoroczny Świąteczny Koncert miał miejsce we wtorek 17 grudnia. Jednocześnie nasi uczniowie razem z Fundacją Herosi prowadzili sprzedaż świątecznych kartek, a cały zysk zostanie przekazany na cele charytatywne.

To był wspaniały wieczór! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i życzymy wesołych świąt!

Wieczór świąteczny