Najbliższy weekend diagnostyczno-rekrutacyjny: 10.03 – 11.03.2018

“Szkoła bez ławek”

02.01.2018

“Szkoła bez ławek”

W najnowszym numerze miesięcznika Architektura Murator znalazł się 20-stronicowy materiał dotyczący budynku naszej szkoły.

Redakcja przygotowała materiał, który nie tylko ilustruje nasz budynek ale również porusza kwestie dla nas najważniejsze – czyli to jak nasza wizja edukacji i szkoły znalazła swoje odzwierciedlenie w architekturze.

Krzysztof Mycielski – architekt, krytyk architektury, współautor artykułu stwierdził: “Obcując z budynkiem tej szkoły, mamy do czynienia nie tylko z przestrzenią niepodobną do niczego co w dziedzinie architektury oświatowej wydarzyło się w Polsce, ale też z zupełnie inną koncepcją edukacji. Pierwsze wynika z drugiego. Kreacji projektowej nie da się opisać wyłącznie jako dzieła znanych projektantów. Raczej jako bezpośrednie przełożenie na język architektury oryginalnych w naszym kraju edukacyjnych założeń, stworzonych przez świetnie wykształconą grupę nauczycieli pasjonatów.

Miesięcznik Architektura Murator 01/2018

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_iconicon_speakericon_video_playShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+