Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę 19 października o godz. 9:45! Zarejestruj się.

Szkolna wycieczka do Florencji

Szkolna wycieczka do Florencji

W zeszłym miesiącu zorganizowaliśmy wycieczkę do Florencji dla uczniów zdających Historię Sztuki na maturze A Level.

W trakcie tygodniowego pobytu we Florencji, uczniowie mogli upajać się pięknem tego wyjątkowego miasta. Odwiedziliśmy słynne zabytki takie jak Santa Maria Novella, galerię sztuki Uffizi czy Ogród Boboli. Obejrzeliśmy sztukę największych mistrzów renesansu. m.in: Ghirlandaio, Botticellego i Donatello.

Nasza wycieczka była prawdziwym świętem sztuki i kultury, oraz ucztą dla podniebienia – uczniowie mogli posmakować różnych specjałów z lokalnej kuchni, od lodów po Bistecca alla Fiorentina. Bellissimo!