Wróć
08.02.2023

Wycieczka do Londynu

08.02.2023

Wycieczka do Londynu

Korzystając z tego, że rok szkolny niebawem się skończy, grupa naszych uczniów wspólnie z kilkorgiem nauczycieli wyruszyła na wycieczkę do Londynu.

Musimy przyznać, że plan był dosyć napięty. Planując wycieczkę zależało nam na tym, żeby jak najlepiej dopasować aktywności oraz wszelkie atrakcje do zainteresowań naszych uczniów. Każdy znalazł dla siebie coś ciekawego.

Plan uwzględniał:

  • udział w Politics Festival
  • wizytę w Tate Modern (wystawa „The EY Exhibition Picasso 1932 – LOVE, FAME, TRAGEDY”)
  • wizytę w muzeach: British Musem, Natural History Museum, Science Musem oraz AM Imperial War Museums
  • wycieczki z przewodnikiem po East London oraz Westminster Abbey
  • … oraz wiele wiele innych

Galeria zdjęć

Zdjęcia: dr Giovanni Peralta

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +