fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Wróć
18.06.2018

Wycieczka do Londynu

18.06.2018

Wycieczka do Londynu

Korzystając z tego, że rok szkolny niebawem się skończy, grupa naszych uczniów wspólnie z kilkorgiem nauczycieli wyruszyła na wycieczkę do Londynu.

Musimy przyznać, że plan był dosyć napięty. Planując wycieczkę zależało nam na tym, żeby jak najlepiej dopasować aktywności oraz wszelkie atrakcje do zainteresowań naszych uczniów. Każdy znalazł dla siebie coś ciekawego.

Plan uwzględniał:

  • udział w Politics Festival
  • wizytę w Tate Modern (wystawa “The EY Exhibition Picasso 1932 – LOVE, FAME, TRAGEDY”)
  • wizytę w muzeach: British Musem, Natural History Museum, Science Musem oraz AM Imperial War Museums
  • wycieczki z przewodnikiem po East London oraz Westminster Abbey
  • … oraz wiele wiele innych

Galeria zdjęć

Zdjęcia: dr Giovanni Peralta

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+