Zapraszamy na Dzień Otwarty – 20 stycznia 2019 o godz. 14:00. Dowiedz się więcej

Wycieczka do Londynu

Wycieczka do Londynu

Korzystając z tego, że rok szkolny niebawem się skończy, grupa naszych uczniów wspólnie z kilkorgiem nauczycieli wyruszyła na wycieczkę do Londynu.

Musimy przyznać, że plan był dosyć napięty. Planując wycieczkę zależało nam na tym, żeby jak najlepiej dopasować aktywności oraz wszelkie atrakcje do zainteresowań naszych uczniów. Każdy znalazł dla siebie coś ciekawego.

Plan uwzględniał:

• udział w Politics Festival
  • wizytę w Tate Modern (wystawa “The EY Exhibition Picasso 1932 – LOVE, FAME, TRAGEDY”)
  • wizytę w muzeach: British Musem, Natural History Museum, Science Musem oraz AM Imperial War Museums
  • wycieczki z przewodnikiem po East London oraz Westminster Abbey
  • … oraz wiele wiele innych

Zdjęcia: dr Giovanni Peralta