Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę 19 października o godz. 9:45! Zarejestruj się.

24.03.2019

“Texture and structure. My own fabric manipulation.”

24.03.2019

“Texture and structure. My own fabric manipulation.”

W trakcie warsztatów z Magdaleną Komar nasi uczniowie uczyli się podstaw projektowania tkanin.

Kurs składający się z trzech spotkań był częścią bloku zajęć warsztatowych (tzw. Artlab), przeznaczonych dla uczniów zainteresowanych dziedzinami ART & Design.

Magdalena Komar – absolwentka ESMOD, prestiżowej szkoły mody w Paryżu, i Loughborough College of Art and Design w Wielkiej Brytanii. Od 2010 r. prowadzi pracownię materiałoznawstwa w Katedrze Mody na warszawskiej ASP. Pracowała też jako kostiumografka, m.in. przy „Bellissimie” Artura Urbańskiego, „Patrzę na ciebie, Marysiu” Łukasza Barczyka i „Ostatniej akcji” Michała Rogalskiego. Jej projekty są kupowane przez takie firmy, jak Donna Karan, DKNY, Alexander Wang, Keneth Cole, Zac Posen, J. Crew, Chanel, Fendi, Calvin Klein Home, Diane von Furstenberg, Kate Spade, Banana Republic, Victoria Secret i Escada.

Wywiad w magazynie Polityka: link