fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
08.04.2019

The New York Academy of Sciences

08.04.2019

The New York Academy of Sciences

Weronika Woińska, uczennica Y11 naszego liceum, została przyjęta do prestiżowego programu mentorskiego STEM Alliance (GSA) “1000 Girls, 1000 Futures” organizowanego przez The New York Academy of Sciences Global.

Serdecznie gratulujemy!

The New York Academy of Sciences to jedna z najstarszych krajowych instytucji badawczych, uznawana i szanowana na całym świecie. Jej misją jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań społecznych poprzez wspieranie badań naukowych, edukacji i polityki.

Global STEM Alliance to globalna sieć posiadająca ponad 300 partnerów w ponad 100 krajach, która wyszukuje młode talenty. Przygotowuje kolejne pokolenia młodych twórców i wynalazców do wyzwań z jakimi przyjdzie im się zmierzyć w dorosłym życiu. Bazuje na trzech głównych filarach: mentoringu, budowaniu umiejętności oraz ich późniejszym zastosowaniu w praktyce.

Weronika, pod okiem swojego mentora, weźmie udział w zajęciach przygotowujących do podjęcia studiów, kładących nacisk na umiejętności takie jak krytyczne myślenie, komunikacja oraz umięjętności przywódcze. 

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+