Najbliższy weekend rekrutacyjny odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2018. Dowiedz się więcej

14.08.2018

“Uczta na parze” – wystawa Store Summer School

14.08.2018

“Uczta na parze” – wystawa Store Summer School

W imieniu naszych uczniów, zaangażowanych w projekt STORE Summer School, serdecznie zapraszamy na wernisaż UCZTA NA PARZE, będący zwieńczeniem dwutygodniowych warsztatów.

Wernisaż odbędzie się w najbliższą sobotę 18-stego sierpnia o godz. 15:00 w Otwartej Pracowni Jazdów: ul. Jazdów 3/6, 00-467 Warszawa. Wydarzenie jest współorganizowane przez Stowarzyszenie Akademickie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Otwartą Pracownię Jazdów.

Organizatorzy zachęcają:

Złap smakołyk z naszej ruchomej instalacji i przetestuj nasze meble gięte parą. Do zobaczenia!

Store Summer School, Osiedle Jazdów