fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Wróć
26.02.2018

W świecie personalizacji, VR i sztucznej inteligencji

26.02.2018

W świecie personalizacji, VR i sztucznej inteligencji

23 lutego 2018, w ramach piątkowych zajęć wzbogacających (Friday Enrichment Program) mieliśmy przyjemność gościć Jacka Siadkowskiego, który wprowadził naszych uczniów w świat grywalizacji.

Rewolucja technologiczna przyniesie rewolucję w edukacji. Nowe technologie sprzyjają większej personalizacji nauki, przenikaniu się świata symulacji z rzeczywistym czy odczuwaniu tego, co wcześniej uczyliśmy się na pamięć, na własnej skórze.

Podczas warsztatu nasi uczniowie poznali technologie i mieli okazję zaprojektować własne programy edukacyjne przyszłości.

Prowadzący warsztaty Jacek Siadkowski pasjonuje się wdrażaniem nowych technologii do projektów społecznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Laboratorium EE, a dziś w wieku 23 lat prowadzi Fundację Highlight/inaczej. Współautor grywalizacji w projekcie Pracownie Orange i autor publikacji “Grywalizacja. Zrób to sam.”

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+