fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
20.11.2020

Warsztat online w Żydowskim Instytucie Historycznym

20.11.2020

Warsztat online w Żydowskim Instytucie Historycznym

Nasi uczniowie Year 12 mieli okazję spotkać się z Agnieszką Witkowską-Krych z Działu Edukacyjnego Żydowskiego Instytutu Historycznynego na warsztatach poświęconych źródłom historycznym z Archiwum Ringelbluma.

Warsztat koncentrował się na analizie i ocenie źródeł, dając naszym studentom wgląd w społeczną historię warszawskiego getta. Warsztat był realizowany w ramach projektu Żydowskie dziedzictwo kulturowe prowadzonego przez Żydowski Instytut Historyczny.

Serdeczne podziękowania dla Pani Witkowskiej-Krych za wspaniałą pracę oraz dla naszych uczniów za aktywny udział!

Warsztat online w Żydowskim Instytucie Historycznym

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+