Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

26.10.2020

Weekend Rekrutacyjny Online – 21-22 listopada

26.10.2020

Weekend Rekrutacyjny Online – 21-22 listopada

Weekend rekrutacyjny zaplanowany na 21-22 listopada odbędzie się online. Kandydaci zostaną poinformowani o procesie rekrutacyjnym drogą mailową.

Proces rekrutacyjny do liceum traktujemy przede wszystkim jako okazję do jak najlepszego poznania kandydatów. Dlatego też jest on wyjątkowy na tle polskiego systemu edukacji.

Oferujemy brytyjski model nauczania, w którym realizujemy czteroletni program przygotowujący do egzaminów iGCSE i A Level (Years 10 – 13). Nadchodzący marcowy weekend rekrutacyjny jest przewidziany dla uczniów, którzy we wrześniu chcą rozpocząć naukę w Akademeia High School począwszy od:

• Year 10 – w ramach którego realizujemy czteroletni program przygotowujący do egzaminów iGCSE i A Level (Years 10 – 13).
  • Year 12 – w ramach którego realizujemy dwuletni program przygotowujący do egzaminów A Level.

Zarejestruj się TUTAJ.