fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Wróć
23.05.2018

Wiosenne prace w ogrodzie z Mają Popielarską

23.05.2018

Wiosenne prace w ogrodzie z Mają Popielarską

W ostatni piątek, w ramach zajęć wzbogacających zorganizowaliśmy dla naszych uczniów zajęcia praktyczne w naszym ogrodzie na dachu.

Powszechnie wiadomo, że prace w ogrodzie odprężają, obniżają poziom stresu i pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Podobno, aktywny ruch podczas przebywania na łonie natury i dbania o rośliny jest w stanie zastąpić wizyty na siłowni czy w klubie fitness. 

Nasze piątkowe zajęcia poprowadziła Maja Popielarska –  dziennikarka, prezenterka TVN, TVN24, TVN Meteo Active, prowadząca w HGTV program “Nowa Maja w ogrodzie”.

Tradycyjnie zaczęło się od gruntownych wiosennych porządków. Wszyscy wspólnymi siłami pracowali ramię w ramię nad przygotowaniem gruntu pod nowe rośliny i obsadzeniem przygotowanych grządek. Teraz pozostało nam tylko czekać na rezultaty!

 

Galeria zdjęć

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+