Wróć
09.06.2023

Wyjście do teatru Year 9

09.06.2023

Wyjście do teatru Year 9

Year 9 w AHS to fundamentalny program, przygotowujący naszych uczniów z umysłem pełnym kreatywności i ciekawości oraz interdyscyplinarnymi umiejętnościami, aby odnieść sukces na przyszłej ścieżce akademickiej jako studenci iGCSE i A Level w Year 10 i wyżej.
Program nauczania w Year 9 koncentruje się na umiejętnościach i nauce poza klasą, aby uczynić ją zabawną i wciągającą.

Świetnym przykładem #learningoutsidetheclassroom była niedawna wizyta w teatrze!

Nasi uczniowie Y9 mieli okazję zobaczyć, jak ich szkolna nauka ożywa, ciesząc się przedstawieniem teatralnym „Ciekawy przypadek psa w nocy”.

Po przeczytaniu książki w klasie uczniowie byli w stanie docenić niuanse i sztukę potrzebną do przełożenia słowa pisanego na przedstawienie teatralne.

Head Y9, Pani Mara Steven, skomentowała:

„Chociaż widok wszystkich naszych uczniów biorących udział w przedstawieniu i cieszących się wzajemnym towarzystwem oraz występem był punktem kulminacyjnym tego semestru, nasze dyskusje po wycieczce skradły show. Na zajęciach z języka angielskiego w małych grupach i w rozmowach, uczniowie byli w stanie przeanalizować, w jaki sposób elementy takie jak teatr fizyczny przekształcają subtelne punkty fabuły i zanurzają odbiorcę w sposobie myślenia postaci. Analityczne eseje porównawcze, które uczniowie napisali, porównując dwa media, po dokładnym przestudiowaniu scenariusza i powieści, były jednymi z najlepszych prac, jakie do tej pory widzieliśmy. To ich osiągnięcie, które przypisuję interdyscyplinarnemu podejściu do studiowania powieści, które jest podstawą naszego programu Y9”.

Nasi uczniowie z klasy 9

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +