Najbliższy weekend diagnostyczno-rekrutacyjny: 26.05-27.05.2018. Dowiedz się więcej.

20.03.2018

Wykład otwarty – Mediacje – najlepszy sposób rozwiązywania konfliktów

20.03.2018

Wykład otwarty – Mediacje – najlepszy sposób rozwiązywania konfliktów

Kolejny z serii wykład otwarty odbył się w naszej szkole w czwartek 15 marca o godz. 19:00. Spotkanie dotyczyło mediacji –  jednej z najskuteczniejszych metod rozwiązywania konfliktów między ludźmi i organizacjami.

Wykład poprowadził Łukasz Rozdeiczer – adwokat, mediator, negocjator. Posiada wieloletnie doświadczenie w negocjowaniu i mediowaniu skomplikowanych transakcji i sporów, ze szczególnym uwzględnieniem negocjacji wielostronnych i tworzeniu wartości dla wszystkich stron sporu. Brał udział w re/negocjacjach kontraktów o łącznej wartości ponad 50 mld $.

Prezes BATNA Group, Adjunct Professor Universytetu Georgetown, Wykładowca University of London oraz studiów podyplomowych UW i SHG, członek rad nadzorczych spółek i zarządów organizacji pozarządowych. Absolwent m.in. Harvard Law School oraz WPiA UW. Były Prezes Sądu Mediacyjnego przy Sądzie Arbitrażowym Krajowej Izbie Gospodarczej oraz Dyrektor Harvard Mediation Program, Praktykował w CMS Cameron, McKenna, Clifford Chance, był konsultantem w Banku Światowym (IFC) i pracownikiem naukowym Program on Negotiation (Harvard Law School).

Prowadzący przedstawił różne aspekty i metody negocjacji oraz opowiedział o procesie mediacji na różnych polach: mediacje gospodarcze, polityczne, rodzinne, osobiste i inne.

Galeria zdjęć

Spotkanie miało charakter nie tylko teoretyczny, ale i praktyczny.  Prowadzący wyjaśnił pojęcie mediacji w ujęciu historycznym, oraz pokazał jak mediacje są wykorzystywane w różnych kulturach, jak działają w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych i społecznych, jak wykorzystuje się je w sporach gospodarczych czy politycznych.

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszipShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+