Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

05.07.2017

Wyniki konkursu Art & Design

05.07.2017

Wyniki konkursu Art & Design

Wszystkim młodym artystom, desingerom, architektom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Pula nagród dodatkowych w postaci udziału w kursie STORE SUMMER SCHOOLS została zwiększona za decyzją Jury.

Dodatkowo, Gosia i Tomek Rygalik spośród laureatów wybrali trzy osoby, które zostaną zaproszone na warsztaty HOLIS.  Międzynarodowa letnia akademia Holis to eksperyment edukacyjny, którego podstawą jest  interdyscyplinarna praca zespołowa. Pod hasłem „Community through business” grono uczestników z całego świata pod okiem kompetentnych i doświadczonych prowadzących będzie pracować w lokalnym kontekście, współpracując z przedsiębiorcami, by zaadresować realne problemy i zaproponować innowacyjne rozwiązania.

Lista laureatów: link

Galeria zdjęć - II etap konkursu