fbpx

Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required. 

Wróć
07.09.2020

Wyniki matur A Level 2020

07.09.2020

Wyniki matur A Level 2020

W 2020 r. druga grupa naszych uczniów zdała swoje egzaminy A Level. Pomimo licznych wyzwań, z jakimi przyszło im się mierzyć podczas ostatniego roku szkolnego, nasi uczniowie osiągnęli znakomite wyniki – 50% wszystkich egzaminów uzyskało ocenę A*, a 85% arkuszy zostało ocenionych na A-A*. 99% egzaminów wszystkich naszych uczniów uzyskało oceny B-A*.

Nasi absolwenci najlepsze oceny uzyskali z matematyki, ekonomii, historii, historii sztuki, sztuk pięknych, designu 3D, fotografii, muzyki literatury angielskiej, języka francuskiego, hiszpańskiego i polskiego, politologii, socjologii, fizyki, geografii, chemii oraz biologii.

Średnia krajowa matur A Level w Wielkiej Brytanii dla ocen A* w tym roku wyniosła 14,3%. Według najnowszego wydania Times Independent Schools League Table, wyniki te uplasowałyby nas w pierwszej dziesiątce szkół w Wielkiej Brytanii.

Po odwołaniu zeszłorocznych egzaminów i różnych zawirowaniach związanych z publikacją wyników tego lata, jest to wyjątkowe osiągnięcie – świadectwo wytrwałości naszych uczniów, niepodważalnego zaangażowania naszych nauczycieli i ogromu ciężkiej pracy.

Wyniki matur A Level 2020

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+