Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required.

28.09.2020

Za nami pierwsze Online Insider Stories!

28.09.2020

Za nami pierwsze Online Insider Stories!

Serdeczne podziękowania dla naszych wspaniałych gości – Laii Forcadell-Garcii z ESADE, Marty Albaladejo Carreño z IE University i Parkera Siddalla z Bocconi University za udział w panelu dyskusyjnym i spotkaniach po panelu. Ich wiedza i doradztwo w zakresie kariery naukowej na zagranicznej uczelni były dla uczestników spotkania bezcenne!

Dziękujemy również zespołowi Carrers Advisory Akademei High School oraz wszystkim byłym i obecnym studentom zagranicznych uczelni za podzielenie się swoimi osobistymi doświadczeniami związanymi ze studiowaniem za granicą. To również była nieoceniona pomoc dla uczniów!

Online Insiders Stories