Najbliższy weekend diagnostyczno-rekrutacyjny: 26.05-27.05.2018. Dowiedz się więcej.

16.08.2017

Zajęcia z muzyki w AHS

16.08.2017

Zajęcia z muzyki w AHS

Ucząc, łączymy teorię z praktyką. Wielu naszych nauczycieli równolegle prowadzi swoje projekty bądź badania naukowe.

Nie tylko przekazują wiedzę swoim uczniom ale również dzielą się z nimi swoją pasją. Tym bardziej, jest nam niezmiernie miło ogłosić, że wspólnie z Music Hub pracujemy nad programem zajęć przeznaczonych dla uczniów zainteresowanych muzyką i dalszym kształceniem się w tym kierunku.

Music Hub to jedyna w Polsce akademia muzyki, która uczy pod auspicjami i z podręczników Berklee College of Music. Program, na którym pracują został opracowany w oparciu o materiały oraz ich własne doświadczenia wyniesione z lat nauki w Berklee. Wykładowcy Music Hub będą prowadzili zajęcia z muzyki w ramach naszego autorskiego programu nauki, tym samym udowadniając, że nauka muzyki może być efektywna, interesująca i inspirująca.

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszipShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+