Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

16.08.2017

Zajęcia z muzyki w AHS

16.08.2017

Zajęcia z muzyki w AHS

Ucząc, łączymy teorię z praktyką. Wielu naszych nauczycieli równolegle prowadzi swoje projekty bądź badania naukowe.

Nie tylko przekazują wiedzę swoim uczniom ale również dzielą się z nimi swoją pasją. Tym bardziej, jest nam niezmiernie miło ogłosić, że wspólnie z Music Hub pracujemy nad programem zajęć przeznaczonych dla uczniów zainteresowanych muzyką i dalszym kształceniem się w tym kierunku.

Music Hub to jedyna w Polsce akademia muzyki, która uczy pod auspicjami i z podręczników Berklee College of Music. Program, na którym pracują został opracowany w oparciu o materiały oraz ich własne doświadczenia wyniesione z lat nauki w Berklee. Wykładowcy Music Hub będą prowadzili zajęcia z muzyki w ramach naszego autorskiego programu nauki, tym samym udowadniając, że nauka muzyki może być efektywna, interesująca i inspirująca.