03.07.2022

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

03.07.2022

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego, które odbyło się w piątek 28 czerwca 2019 roku, pożegnaliśmy naszych pierwszych absolwentów matury A level.

Mark Moore, dyrektor szkoły, w swoim przemówieniu odwołał się do cytatu z „Romea i Julii” Szekspira, podkreślając paradoks rozstań, które są zarazem przyjemne i smutne: „Dob­ra­noc, lu­by! jeszcze raz dobranoc! Smu­tek roz­sta­nia tak bar­dzo jest miły, Że by dob­ra­noc wciąż us­ta mówiły.”

Publiczność zgromadzona w auli liceum mogła podziwiać prace i osiągnięcia uczniów. Zakończenie roku, poprowadzone przez Julię Kałużną i Krystiana Schneydera, rozpoczęło się od projekcji dwóch filmów krótkometrażowych, w tym interpretacji słynnej mowy Charliego Chaplina z „Dyktatora, które zagrali i nakręcili uczniowie. Zobaczyliśmy również przedstawienie wykonane przez naszą grupę teatralną oraz posłuchaliśmy krótkiego koncertu zespołu muzycznego Akademeia High School.

Galeria zdjęć

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +