fbpx

Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required. 

Dołącz do nas!
Kariera

Akademeia High School to prywatne liceum w Warszawie, oferujące brytyjski program nauczania IGCSE i A Level. Rozwijamy zdolności akademickie uczniów oraz ich potencjał artystyczny, sportowy i przywódczy.

Większość naszych uczniów przygotowuje się do studiowania na najbardziej prestiżowych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii i USA, na czele z Oxfordem, Cambridge, UCL, LSE, Imperial, uczelniami Ivy League oraz uznanymi szkołami architektury, sztuki i muzyki. Akademeia oferuje także program stypendialny dla najzdolniejszych, a stypendyści stanowią około 20 proc. wszystkich naszych uczniów.

Nauczyciele należą do prężnej społeczności akademickiej, która aktywnie uczestniczy w kształtowaniu etosu szkoły. Stawiamy na ich rozwój naukowy naszych, oferując im wiele kursów dokształcających. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu uczniowie mają lepszy kontakt z nauczycielami. Aktywnie wspieramy także dobre samopoczucie naszej kadry akademickiej za pomocą Wellbeing Team. Dbamy również o to, by nauczyciele posiadali umiejętności i wiedzę niezbędne do udzielenia wsparcia uczniom.

“Nigdy nie pracowałem w szkole, w której nauczyciele byliby tak zafascynowani prowadzonymi przez siebie przedmiotami. Każdy nauczyciel ma coś ciekawego do powiedzenia i przekazuje tę pasję uczniom”.

~ Kingsley Wray, nauczyciel matematyki


“W naszej szkole najbardziej podoba mi się komunikacja między nauczycielami a uczniami. To przyjazne środowisko, w którym nauczyciele bardzo pasjonują się swoimi przedmiotami. To sprawia, że ​​chcesz się uczyć”.

~ Jan, uczeń, Year 11


 

Kadra nauczycielska

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Kadra administracyjna

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Praca w Akademeia High School Kadra nauczycielska Kadra administracyjna
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+