fbpx

Ograniczona liczba miejsc na rok akademicki 2021/22 jest wciąż dostępna. Zainteresowanych prosimy o kontakt z działem Admissions.

Akademeia High School
Kursy przygotowawcze

English for Academic Purposes

Kurs English for Academic Purposes to idealny sposób, by zapoznać się z profesjolanym podejściem Akademeia High School do nauki. Kurs w formie online przeznaczony jest dla uczniów w wieku od 12 do 15 lat. W tygodniu przewidziano dwie lekcje po 1,5 godziny każda.W zależności od umiejętności językowych ucznia oferujemy kursy na dwóch poziomach zaawansowania. W obu przypadkach nadrzędne cele kursu są jednak takie same – korekta najczęściej popełnianych błędów językowych oraz wypracowanie umiejętności i strategii niezbędnych do swobodnego przyswajania złożonych porcji materiału edukacyjnego.

Uczestnicy kursu nabędą również umiejętności językowe niezbędne do wykonywania zadań takich jak wyszukiwanie informacji, pisanie esejów, prezentacja oraz interakcja z tekstem literackim.

Kurs prowadzony jest przez zespół doświadczonych nauczycieli języka angielskiego i został dostosowany do trybu nauczania zdalnego. Jest też idealnym kursem przygotowawczym dla uczniów rozważających ubieganie się o przyjęcie do Akademeia High School w pełnym wymiarze godzin.

Czas trwania: 8 tygodni
Start: 24 lutego
Środy i piątki 16.30-18.00 (online)
Koszt: 2 400 zł

Kurs podstawowy – wymagany poziom językowy B1.
Kurs zaawansowany – wymagany poziom językowy B2.


 

Matematyka

Kurs przygotowawczy z matematyki ma na celu zapewnienie niezbędnych podstaw do swobodnego przyswajania wiedzy matematycznej w Akademeia High School. Kurs w formie online przeznaczony jest dla uczniów Year 9 (klasa 8. polskiego i amerykańskiego systemu). W tygodniu przewidziano dwie lekcje po 1,5 godziny każda.

Kurs dostosowany jest do standardów egzaminów iGCSE i powszechnych praktyk matematycznych. Skupia się przede wszystkim na czterech głównych obszarach: liczbach, algebrze, geometrii i miarach oraz trygonometrii. Nauka w każdym z tych działów zaprojektowana jest tak, by uczniowie poznali różne procesy matematyczne, nauczyli się rozwiązywać problemy oraz poznali zasady poprawnego rozumowania.

Kurs prowadzony jest przez zespół doświadczonych nauczycieli matematyki i został dostosowany do trybu nauczania zdalnego. Jest też idealnym kursem przygotowawczym dla uczniów rozważających ubieganie się o przyjęcie do Akademeia High School w pełnym wymiarze godzin.

Czas trwania: 8 tygodni
Start: 22 lutego
Poniedziałki i wtorki 16.30-18.00 (online)
Koszt: 2 400 zł


 

Rejestracja

Rejestracja na kursy jest w tej chwili niedostępna.

English for Academic Purposes Matematyka Rejestracja
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+