Czerwony “Mendelssohn” wspiera młodych polskich muzyków. Dowiedz się więcej

10 lat doświadczenia

Pierwszy uczeń

2006/2007

Dołącza do nas grupa uczniów na co dzień uczących się w szwajcarskich i brytyjskich szkołach z internatem

2007/2008

• Pierwsze aplikacje naszych uczniów na studia
  • Do Akademei dołączają uczniowie ze szkół warszawskich
  • Wprowadzamy pierwsze zajęcia w systemie 1:1 (indywidualne lekcje z nauczycielem)

2008/2009

• Pierwsze dwa sukcesy w procesie ubiegania się o miejsca na najlepsze światowe uniwersytety
  • Pierwsze sukcesy aplikacyjne do prestiżowych brytyjskich szkół średnich z internatem

2010/2011

Pierwsi uczniowie, których w pełni samodzielnie przygotowujemy do matury brytyjskiej A-level w ramach działalności naszych biur w Oxfordzie i w Londynie

2012/2013

W warszawskim biurze naukę do matury A-level w systemie 1:1 rozpoczynają pierwsi uczniowie

Zostajemy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym A-level: AQA i Edexcel

2015/2016

47% naszych uczniów dostaje oferty z Oxfordu i Cambridge. 99% otrzymanych ofert pochodzi z najlepszych brytyjskich uniwersytetów

Kontynuujemy dobrą passę: działalność rozpoczyna Akademeia High School

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów

Na przestrzeni ostatnich 10 lat wielu naszych podopiecznych odniosło znaczące sukcesy akademickie.

Nie tylko dostali się na wybrany kierunek na wymarzonej uczelni za granicą, ale również zdobywali wyróżnienia, uzyskiwali wyniki na najwyższym poziomie oraz aktywnie rozwijali swoje pasje i zainteresowania w trakcie studiów.

Zawsze stawialiśmy na wartość dodaną

Pracując w zespole: Uczeń – Rodzic – Akademeia – Szkoła, uzyskaliśmy świetne wyniki.

Poniżej przedstawiamy osiągnięcia naszych uczniów z lat 2007 – 2016 w procesie rekrutacji na brytyjskie uniwersytety.*

• Otrzymane
    oferty
    w 2016
  • Otrzymane
    oferty
    2007-2015

*W brytyjskim systemie aplikacji na studia (UCAS) każdy uczeń może otrzymać do 5 ofert. Wszystkie prezentowane statystyki zostały przygotowane na przykładzie ponad stu aplikacji uniwersyteckich.

15 % naszych uczniów zdecydowało się na wyjazd na studia do USA

Studiują lub studiowali na: Harvard, Stanford, Berkeley, Columbia, UPenn, Brown, NYU.

W Akademeia High School dla uczniów zainteresowanych aplikacją na amerykańskie uczelnie stworzyliśmy specjalny kurs przygotowawczy do egzaminów SAT / ACT.

• Średnie wyniki maturalne naszych uczniów w latach 2007-2015 w systemie A-level
    Średnie wyniki maturalne A-level
    (2007-2015)
  • Średnie wyniki maturalne naszych uczniów
    w latach 2007-2015 w systemie IB
    Średnie wyniki maturalne IB
    (2007-2015)

Blisko 10% naszych uczniów wybrało kierunki artystyczne

Kształcą się w różnych dziedzinach sztuki na najlepszych uczelniach, w szczególności: Berklee College of Music, Pratt Institute, RISD (Rhode Island School of Design), Design Academy Eindhoven, Bartlett etc.

W Akademeia High School dla osób z talentami muzycznymi i artystycznymi stworzyliśmy program przygotowawczy na te uczelnie (portfolio, przesłuchania, prezentacja).

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszipShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+