fbpx

Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required. 

Społeczność
Społeczność uczniowska

Społeczność uczniowska

Za sukcesem każdej szkoły stoją jej uczniowie. W Akademeia stawiamy zarówno na ambicje intelektualne oraz motywacje naszych uczniów, jak i na różnorodność ich talentów i zainteresowań.

W naszych szeregach mamy zarówno uczniów specjalizujących się w naukach ścisłych, którzy chcą skupić się na zrozumieniu świata, jak i tych zainteresowanych przede wszystkim problemami społecznymi, którzy chcą zmienić świat. Znaczna część naszych uczniów realizuje swoje pasje artystyczne. Uczymy młodych ludzi, którzy mieszkają w Warszawie oraz tych, którzy pochodzą z innych regionów Polski czy też świata. Prowadzimy rozbudowany system stypendialny, dzięki czemu jedna piąta naszych uczniów może uzyskać wsparcie finansowane, umożliwiające im naukę w naszej szkole.

Nasi uczniowie współpracują ze sobą w ramach różnych zajęć oraz projektów szkolnych. Wzajemnie się inspirują i pomagają zrozumieć świat z różnych perspektyw. Mogą liczyć na wsparcie naszych nauczycieli i mentorów.

Akademeia High School Video Students
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+