fbpx

Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę 19 października o godz. 9:45! Zarejestruj się.

Short Summer Courses
Summer School Courses

Summer School Courses to letnie kursy organizowane przez Akademeia High School, otwarte dla wszystkich zainteresowanych uczniów – zarówno ze szkoły, jak i spoza niej. 

Kursy są przygotowane i prowadzone przez naszych nauczycieli i swoim zakresem obejmują wiele zagadnień proponowanych przez naszą szkołę. Zajęcia w ramach Summer School uzupełniane są dodatkowo o wiele aktywności pozaszkolnych, takich jak wycieczki, wydarzenia kulturalne i zawody sportowe. Programy letnie oparte są na filozofii nauczania Akademeia High School, a ich głównym celem jest odkrycie i wyzwolenie pełnego potencjału intelektualnego każdego uczestnika.

Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, a ich tematyka jest bardzo szeroka: od kreatywnego pisania i nauk społecznych, przez matematykę i nauki przyrodnicze, aż po język angielski dla celów akademickich.

Zapisy na kursy na rok 2020 będą dostępne wkrótce. Zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy z koordynatorem Summer School, Andrew Jamesem.

 

“Summer School to ciekawy i stymulujący intelektualnie przedsmak edukacji w Akademeia High School. To kursy przeznaczone przede wszystkim dla osób, które chcą się osobiście przekonać, jak wygląda nauka w naszym liceum, ale także dla obecnych uczniów, którzy pragną zaangażować się w inspirujące przedsięwzięcia spoza głównego programu nauczania.”

Andrew James, Summer School Coordinator

 

Andrew James
BA (Hons.) Filozofia, University of Liverpool
Cambridge English CELTA

Cambridge English DELTA

Andrew uczy języka angielskiego dla celów akademickich w Akademeia High School. Odpowiada również za koordynację Summer School. W przeszłości współtworzył wydział kursów letnich w jednym z ważniejszych prywatnych liceum w Wielkiej Brytanii; był także managerem dużego letniego obozu organizowanego w Szwajcarii. Nauka języka angielskiego była priorytetem Andrew, odkąd ukończył studia, dzięki czemu w swojej karierze zawodowej miał okazję pracować w Polsce, Francji i Portugalii – ostatnio głównie dla British Council. Na co dzień interesuje się polityką, filozofią i sportem – w szczególności golfem i krykietem.

About Summer School Courses Skontaktuj się z nami
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+