fbpx

Zapisz się już teraz na nasz czerwcony weekend rekrutacyjny online. Dowiedz się więcej!

Nauka w czasie przymusowej izolacji
Szkoła online

W następstwie decyzji polskiego rządu o zamknięciu szkół w celu powstrzymania dalszego rozprzestrzeniania się koronawirusa, od czwartku 12 marca lekcje w Akademeia High School odbywają się online, a uczniowie proszeni są o pozostanie w domach.

Nasz zespół Admissions również pracuje zdalnie. Zachęcamy do kontaktu mailowego: admissions@akademeia.edu.pl albo telefonicznego: +48 22 299 87 80.


Nauka online Akademeia High School

Akademeia Online Lessons

Naszym głównym celem jest to, by dzięki zajęciom online szkoła funkcjonowała możliwie normalnie przez cały czas trwania kwarantanny. Z przyjemnością obserwujemy więc, jak szybko uczniowie i nauczyciele dostosowali się do nowych warunków i jak efektywnie wykorzystują dostępne platformy do wirtualnej nauki.

Więcej

Wsparcie psychologiczne online

Nasz zespół Wellbeing na bieżąco pomaga naszym uczniom poprzez indywidualne konsultacje i wsparcie psychologiczne. Dr Marta Dżoga, która kieruje zespołem Wellbeing, opracowała również zestawy porad dla uczniów, ich rodziców i nauczycieli, jak przetrwać ten trudny czas. Poniżej jedna z nich:

Living and working in confined space tip

Więcej

Zajęcia dodatkowe online

Akademeia nie tylko przeniosła wszystkie zajęcia online, ale także umożliwiła uczniom zdalne korzystanie ze swojej oferty zajęć dodatkowych. Kursy, począwszy od kodowania przez przygotowania do egzaminów SAT, psychologię, biochemię, szkolny zespół muzyczny, aż po jogę i fitness – wszystkie dostępne są online. Nasi uczniowie korzystają z okazji, aby rozwijać swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy.

Więcej
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+