fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Akademeia High School
Wyniki egzaminu GCSE 2020

Wyniki egzaminu GCSE 2020

Lato 2020 roku to kolejny punkt zwrotny w historii naszej szkoły – pierwsza grupa uczniów ukończyła nasz 2-letni program kursów GCSE i AAC. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników i pragniemy pogratulować wszystkim naszym uczniom, którzy obecnie rozpoczynają dwuletni kurs przygotowawczy do matury A Level z solidnymi podstawami akademickimi.

Spośród 159 arkuszy egzaminacyjnych GCSE, 69% otrzymało ocenę A* (8-9), a 88% – A-A*. Wszyscy uczniowie podchodzący do egzaminu z języka angielskiego uzyskali oceny A lub A*; 97% wszystkich egzaminów z nauk przyrodniczych zostało ocenionych na A-A* (7-9); 90% arkuszy z matematyki otrzymało ocenę A-A* (7-9), a 97% uczniów przystępujących do GCSE z wybranego języka nowożytnego uzyskało A (7) lub A * (8-9).

Za tymi znakomitymi statystykami kryje się ogromna ilość pracy naszych uczniów, nauczycieli i mentorów. To, z czego jesteśmy najbardziej dumni, to postęp, jaki poczynili nasi uczniowie Year 11 i pre-A, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ich dalszy rozwój w ciągu najbliższych dwóch lat.

Wyniki egzaminu GCSE 2020

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+