Czerwony “Mendelssohn” wspiera młodych polskich muzyków. Dowiedz się więcej

Nasza wizja szkoły
Z życia szkoły
Więcej

“Najlepszy” w Akademeia High School

Kolejne z serii wydarzenie otwarte odbyło się w naszej szkole w sobotę 19 maja. Tym razem tematem przewodnim był film “Najlepszy” – opowieść o totalnym upadku i wielkim powrocie – dowód na to, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń.

Czytaj więcej

Spotkanie z Haliną Birenbaum

W piątek 11 maja odwiedziła nas Halina Birenbaum – ocalona z Holocaustu, pisarka, tłumaczka, poetka. W trakcie spotkania z uczniami, podzieliła się z nimi swoimi wspomnieniami z II Wojny Światowej.

Czytaj więcej

Konferencja “Dzień Europy”

9 maja odbyła się Konferencja “Dzień Europy. The European Parliament, Heart of European Democracy?”. Nie mogło zabraknąć na niej naszych uczniów.

Czytaj więcej

“Obcy w domu. Wokół Marca ‘68”

W piątek 20 kwietnia, w ramach zajęć wzbogacających nasi uczniowie udali się do muzeum POLIN na wystawę “Obcy w domu. Wokół Marca ‘68”.

Czytaj więcej

Monodram “Belfer” Wojciecha Pszoniaka

Kolejne wydarzenie otwarte za nami. W czwartek 19 kwietnia o godz. 19:00 w naszym liceum odbyła się sztuka “Belfer” w reżyserii Michała Kwiecińskiego, z Wojciechem Pszoniakiem w roli głównej.

Czytaj więcej

Finaliści VII edycji Nagrody Architektonicznej Polityki

Budynek naszego liceum znalazł się w finałej piątce – wśród realizacji, które zyskały największe uznanie grona nominujących ekspertów.

Czytaj więcej
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszipShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+