Najbliższy weekend diagnostyczno-rekrutacyjny: 21.04-22.04.2018. Dowiedz się więcej.

Nasza wizja szkoły
Z życia szkoły
Więcej

Zajęcia z podstaw scenografii

W każdą środę, nasi uczniowie – młodzi artyści biorą udział w zajęciach warsztatowych, które nazywamy Art Lab. Tym razem, warsztaty prowadziła Joanna Macha – scenograf, członek Polskiej Akademii Filmowej.

Czytaj więcej

Wykład otwarty Macieja Lewensteina “Abstrakcja w nauce i sztuce”

Kolejny z serii wykładów otwartych dotyczył pojęcia abstrakcji tak jak jest ono pojmowane i wykorzystywane w nauce oraz w sztuce. Zwięczeniem wykładu był koncert muzyki improwizowanej.

Czytaj więcej

Zajęcia praktyczne z chirurgii małoinwazyjnej

Medycyna jest jednym z przedmiotów fakultatywnych w naszym liceum. Tym razem, uczniowie ćwiczyli umięjętności praktyczne z dziedziny chirurgi małoinwazyjnej.

Czytaj więcej
sdr

W świecie personalizacji, VR i sztucznej inteligencji

23 lutego 2018, w ramach piątkowych zajęć wzbogacających (FEP) mieliśmy przyjemność gościć Jacka Siadkowskiego, który wprowadził naszych uczniów w świat grywalizacji.

Czytaj więcej

Property Design Award 2018 w kategorii Design – Wnętrza dla Akademeia High School

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród Property Design Awards 2018 wręczono nagrody i wyróżnienia dla najciekawszych realizacji architektonicznych i wnętrzarskich minionego roku. 

Czytaj więcej
2018.02.15 KATOWICE, 4DD 4 DESIGNE DAYS
Gala Property Design Awards 2018 
NZ AKADEMEIA HIGH SCHOOL
FOT. LUCJUSZ CYKARSKI

Pokaz filmu “Pewnego razu w listopadzie”

Tym razem, w ramach cyklu wydarzeń piątkowych nasi uczniowie obejrzeli film “Pewnego razu w listopadzie” oraz gościli Adama Bajerskiego (operatora) oraz Rafała Wieczorka (specjalistę od efektów specjalnych).

Czytaj więcej
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszipShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+