Zapraszamy na Dzień Otwarty – w sobotę, 20 października o godz. 10:00. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Dowiedz się więcej

Nasza wizja szkoły
Z życia szkoły
Więcej

Dzień Otwarty

Zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę 20 października o godz. 10:00.

Czytaj więcej

“Systems Exhibition”

Z ogromną przyjemnością, w imieniu naszych uczniów zapraszamy na wystawę, będącą podsumowaniem ich dwutygodniowych warsztatów.

Czytaj więcej

Nominacja do Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że budynek naszego liceum został nominowany do Nagrody Architektonicznej Prezedynta m.st. Warszawy w kategorii “Najlepszy budynek użyteczności publicznej”.

Czytaj więcej

Wyniki egzaminów A-levels 2018

Egzaminy A-levels z niektórych przedmiotów można zdawać w formie modułów. Dzięki temu, część uczniów podeszła do pierwszych egzaminów maturalnych już w tym roku.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego już za nami. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy samych sukcesów.

Czytaj więcej

Praktyki w agencji kreatywnej Umbruch w Monachium

“[…] it was an experience I will never forget […]” – to jedynie fragment relacji, którą otrzymaliśmy od Miriam Spalińskiej, uczennicy 4 roku, po ukończeniu praktyk w agencji kreatywnej Umbruch w Monachium.

Czytaj więcej
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+