fbpx

Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required. 

Konkursy stypendialne
Program stypendialny

Stypendia

Zapraszamy osoby zmotywowane, pracowite, ciekawe oraz osiągające wybitne wyniki w nauce. Nabór na stypendia na rok szkolny 2021/22 został już zakończony.

Scholarship Programme
  • Wspieramy zdolnych uczniów
  • Scholarship Programme

    Pochwal się swoimi wynikami w nauce, osiągnięciami w konkursach kuratoryjnych, olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych albo sukcesami w obrębie sztuki, muzyki, tańca.

Program stypendialny

Wspieramy zdolnych uczniów, którzy ze względów ekonomicznych nie mogą ubiegać się o przyjęcie do naszego liceum w trybie standardowym.

Dlatego też prowadzimy rozbudowany program stypendialny. Zakładamy, że stypendyści mogą stanowić 20% wszystkich uczniów. Komisja stypendialna decyzję o przyznaniu uczniowi stypendium podejmuje na podstawie jego dotychczasowych wyników akademickich oraz wyników rekrutacji.

Są dwie drogi ubiegania się o stypendium: udział w konkursie akademickim lub konkursie artystycznym.


Konkurs stypendialny akademicki – wyniki konkursu na rok 2021/22

ZOBACZ WYNIKI

Konkurs stypendialny artystyczny – wyniki konkursu na rok 2021/22

Zobacz wyniki

 

Kandydaci z zagranicy

W przypadku osób ubiegających się stypendium w szkole, które ze względu na miejsce zamieszkania mają utrudnione możliwości uczestniczenia w weekendzie diagnostyczno-rekrutacyjnym wprowadzilibyśmy jeszcze jeden etap rekrutacji: rozmowę z komisją stypendialną przez Skype.

Jeżeli uczeń zainteresuje nas zarówno przez swoje zgłoszenie, a także w późniejszej rozmowie, szkoła może częściowo lub całościowo partycypować w kosztach podróży i zakwaterowania ucznia bądź przeprowadzić spotkania z nauczycielami przedmiotowymi również przez Skype.

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+