AKADEMEIA HIGH SCHOOL
Zarejestruj się

A Level Virtual Open Day

Matura A Level otwiera wrota do najlepszej edukacji i najbardziej prestiżowych uniwersytetów na całym świecie. Dołącz do nas na Wirtualnym Dniu Otwartym i dowiedz się więcej o naszym wyjątkowym programie dla uczniów w wieku 16-18 lat.

Środa, 11 maja, godz. 17:00

Spotkaj się z naszą dyrektor, wykładowcami i uczniami, aby dowiedzieć się o więcej o dwuletnim programie maturalnym A Level, a także o dodatkowym wsparciu, które zapewniamy, aby pomóc uczniom AHS uzyskać dostęp do najlepszych uniwersytetów na świecie.

Poznaj odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jakie są główne zalety A-Levels (Advanced Levels)? Czym różni się od dyplomu IB?
  • Dla jakiego typu ucznia program A Levels będzie najbardziej odpowiedni?
  • W jaki sposób A Levels dają dostęp do uniwersytetów na całym świecie?

… i zadaj własne!

Rejestracja na Wirtualny Dzień Otwarty została zamknięta.

Dziękujemy za zainteresowanie Akademeia High School.

Proces rekrutacyjny

Rekrutację do naszego liceum traktujemy przede wszystkim jako okazję do jak najlepszego poznania kandydatów. Dlatego też jest ona wyjątkowa na tle polskiego systemu edukacji.

Weekendy rekrutacyjne dla uczniów aplikujących do AHS na rok szkolny 2022/2023 zostały zaplanowane następująco:

14-15 maja 2022 – kandydaci na Year 9 i Year 12

4-5 czerwca 2022 – kandydaci do stypendium AHS oraz na Year 10 i  Year 12

Majowy oraz czerwcowy weekend rekrutacyjny odbędzie się w trybie stacjonarnym na terenie Akademeia High School.

Rejestracja

Rejestracja na udział w procesie oceny potencjału akademickiego podczas tzw. assessment weekend odbywa się przez formularz elektroniczny  umieszczony poniżej. Prosimy o wstępne zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacji i Polityką Prywatności w Rekrutacji.

Rejestracja na weekendy rekrutacyjne

Rejestracja na majowy weekend rekrutacyjny została zamknięta.

Aby zarejestrować się na czerwcowy Weekend rekrutacyjny, kliknij w link poniżej:

Rejestracja na czerwcowy weekend rekrutacyjny

 

Opłata za udział w weekendzie rekrutacyjnym wynosi 2 000 zl. Płatność powinna zostać dokonana przelewem na następujące konto:

Akademeia High School Sp. z o.o.
Numer konta: 97 1050 1025 1000 0090 8033 7026
ING Bank Śląski S.A.

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko ucznia.

Jeżeli kandydat nie może uczestniczyć w procesie oceny potencjału akademickiego w danym terminie z powodów zdrowotnych, bądź z innych uzasadnionych powodów, opłata może zostać przeniesiona na kolejny weekend rekrutacyjny, po wstępnym uzgodnieniu z zespołem Admissions.


Skontaktuj się z nami

ahs.admissions@akademeia.edu.pl

+48 22 299 87 80

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +